درباره ما

وب سایت وادیو

 

با اپلیکیشن وادیو می‌توانید در کنار دانلود و گوش کردن به جدید‌ترین آهنگ‌ها و رادیوها از ابزارهای مختلف صوتی مثل تغییر و تقویت صدا روی گوشی‌تان بهره‌مند شوید

 

ابزارهای صدا
وادیو دو ابزار صدا دارد. با یکی می‌توانید صدایتان را از مرد به زن و از زن به مرد تغییر بدهید و با دیگری می‌توانید صدای زنگ، تماس و آهنگ‌های گوشی‌تان را تقویت کنید.

موسیقی
وادیو یک پخش کننده داخلی دارد که در داخل اپ همه آهنگ‌هایی که شما روی گوشی دارید را لیست می‌کند و به هر شکل می‌توانید آنها را گوش بدهید.

موزیک یاب
موزیک یاب وادیو با امکان جستجوی متنی و صوتی هر آهنگی که بخواهید را می‌گردد و برای شما پیدا می‌کند. می‌توانید آهنگ‌هایی که دوست دارید را گوش بدهید.

رادیو
رادیوی وادیو آنالوگ نیست و نیازی به گوشی ندارد. با آن می‌توانید شبکه‌های استانی و رادیوهای موج FM را با صدای بلند از گوشی‌تان بشنوید.

 

شركت توسعه ارتباطات وادى رايمندان (وادا) در مهرماه سال ۱۳۹۰، با هدف ارايه خدمات ارزش افزوده متنى، صوتى و چندرسانه‌اى بر بستر تلفن ثابت و تلفن همراه و وب تأسيس شد. هدف شركت وادا ارائه خدمات مختلف به مردم بر بسترهاى رسانه‌اى ديجيتال با تمركز به خلق تجربه‌هاى ناب كاربرى مى‌باشد.